O Martině

Fotka Martiny v kuchyni

O Martině a její unikátní službě

Martiny kamarádkám u ní tak chutnalo, že slíbila, že pro ně sem tam něco uvaří. Ze sem tam se stal zástup hladových a nenasytných krků (nejen kamarádek), pro které Martina vaří zdravé jídlo do teď, a to každý den a po celý týden. Přidáte se k nim?

Martina nevaří jen tak. V kuchyni vždycky byla ráda a taky si poctivě schovávala rodinné i jiné recepty (třeba takové její kuře po francouzsku, no mňam!). Po 25 letech v oboru pak začala vařit pro své kamarádky a to ji dostalo až sem, do vlastního projektu, který dělá s chutí!

Všichni máme málo času a dopřát si dobré a zdravé jídlo z kvalitních surovin a v pravidelných intervalech je skoro nemožné. Díky nám se můžete přestat vymlouvat na pravidelnost a zdravé stravování a začít pro sebe i své tělo něco dělat hned! Dieta je pro nás sprosté slovo, abyste měli dost energie a nepřibývali na váze, stačí jíst pravidelně a pouze kvalitní suroviny! Vyzkoušejte místo krabičkové diety zdravé jídlo v krabičkách od Martiny!:) Naše menu na celý den vám dovezeme domů, do práce, kamkoliv si předem řeknete.